LOGOWANIE
   
» Przypomnij hasło

WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW


KATEGORIE


Alkomat CA 2000

Kod produktu:
AL-CA2000-Z

brutto:
199.00 zł
netto:
161.79 zł
Ocena: 4.00

Wysokiej klasy urządzenie charakteryzujące się dokładnymi i powtarzalnymi wynikami testów oraz wysokim zakresem pomiarowym (do 4,00 promila). Urządzenie jest unowocześnioną i lepiej wyposażoną wersją alkomatu Blow in (Blowing). Alkomat posiada pozytywną opinię Amerykańskiego Transportu Drogowego (DOT).

Prosty sposób obsługi przy użyciu jednego przycisku i możliwość zasilania z trzech źródeł, zapewniają szybkie, komfortowe i sprawne przeprowadzenie badania. Urządzenie idealnie nadaje się zarówno do przeprowadzania wstępnej kontroli trzeźwości pracowników, jak również dla użytkowników indywidualnych (np. kierowców). Pomiar polega na wdmuchiwaniu powietrza do urządzenia przez ok. 3sek. Następnie po przeanalizowaniu podanej dawki powietrza przez tester, wynik z dokładnością do dziesiętnych części promila jest wyświetlany na panelu LED.

Alkomat CA2000 posiada funkcję dźwiękowego powiadomienia o gotowości do pomiaru, rozpoczęcia oraz zakończenia pomiaru, co znacznie ułatwia przeprowadzenie testu. Różne opcje zasilania " z baterii " z gniazda zapalniczki samochodowej " za pośrednictwem zasilacza sieciowego umożliwiają przeprowadzenie pomiarów np. w przypadku braku lub rozładowania się baterii. Niewielkie wymiary, mała waga oraz nowoczesny wygląd powodują, że jest to bardzo dyskretne, a zarazem eleganckie urządzenie.
Tester polecany jest do wstępnej kontroli trzeźwości pracowników jak i dla użytkowników indywidualnych (np. kierowców).

Parametry techniczne
Zakres pomiaru 0.00 - 4.00 ‰
Rozdzielczość wskazań 0,10
Czas przygotowania do pracy < 20 sek.
Tryb pomiaru próbkowanie automatyczne
Czas wydechu podczas pomiaru ok. 3 sek
Zakres temperatur pracy -10 ~ +40°C

Sygnalizacja
gotowości do pomiaru
przekroczenia dopuszczalnej zawartości alkoholu
rozpoczęcia i zakończenia pomiaru
rozładowania baterii

Zasilanie
9V DC bateria alkaliczna
z zasilacza sieciowego 230VAC / 9 -12V DC
z gniazda zapalniczki samochodowej
Funkcja przypominająca o konieczności wyłączenia urządzenia

Parametry mechaniczne
Wyświetlacz 3 cyfrowy panel LED
Wymiary zewnętrzne 120 x 60 x 25 mm
Waga 80 g (bez baterii)
Gniazdo typu JACK do podłączenia zasilania zewnętrznego
Wyposażenie bateria, 5 ustników wielorazowych, zasilacz samochodowy, plastikowe etui zabezpieczające pokrowiec materiałowy, pasek na rękę, instrukcja obsługi w języku polskim