LOGOWANIE
   
» Przypomnij hasło

WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW


KATEGORIE


Extraktor - Pompka Do Odsysania Jadu

Producent:
BoxMet Medical
Kod produktu:
Extr

brutto:
66.16 zł
netto:
61.26 zł
Ocena: 5.00
EXTRAKTOR Pompka Do Odsysania Jadu

EXTRAKTOR jest to miniaturowa pompka ssąca wytwarzająca w miejscu zastosowania podciśnienie około 0,75Atm i dzięki temu bezboleśnie i bezinwazyjnie usuwa wszelkie jady i toksyny. Niezależnie od podstawowej funkcji odsysania toksyn  wywołuje jeszcze dodatkowy efekt. Wytworzone bowiem podciśnienie wstrzymuje krążenie krwi w lokalnej sieci naczyń włosowatych i tym samym zapobiega dalszemu rozprzestrzenianiu się toksyn w organizmie. .
Niezbędny komponent apteczki pierwszej pomocy!!!
Jednominutowe użycie może zapobiec groźnym skutkom ukąszeń przez: szerszenie, osy, pszczoły, komary, gzy, mrówki, meszki, pająki rodzime.
Dwuminutowe użycie odsysa kleszcze w całości.
Trzyminutowe zapobiega skutkom ukąszeń  żmij, pająków ( np. czarna wdowa, tarantula), jadowitych ryb ( np. ogończa, ostrosz), skorpionów.
 
EXTRAKTOR zastosowany w krótkim czasie w miejscu ugryzienia, powstrzymuje możliwość przenikania substancji toksycznej do wnętrza organizmu i wysysając te substancje jednocześnie usuwa ból. W praktyce w lżejszych przypadkach pozostaje najwyżej lekkie przekrwienie w miejscu zastosowania, natomiast żadne negatywne objawy związane z ukąszeniem nie występują.  
 
EXTRAKTOR powinien być w każdej podręcznej apteczce nie tylko ratownika czy leśnika, ale turysty lub działkowicza. Jest wyjątkowo prosty w użyciu, nie wymaga żadnego przygotowania ani sterylizacji. Można go swobodnie stosować przez kilka lat.
Extraktor jest bardzo prosty w użyciu. Wystarczy delikatnie przymocować do urządzenia końcówkę, która najbardziej odpowiada do miejsca ukąszenia i całkowicie wysunąć tłok. Następnie trzymając ex traktor jedną ręką przyłożyć końcówkę do miejsca zranienia i wcisnąć tłok do oporu, w celu odessania Extraktora unieść tłok końcem kciuka.