LOGOWANIE
   
» Przypomnij hasło

WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW


KATEGORIE


Żel NOXO - blokuje odczuwanie zapachów (1szt.)

Kod produktu:
noxo 1szt.

brutto:
4.31 zł
netto:
3.50 zł
Żel NOXO - blokuje odczuwanie zapachów (1szt.)NOXO steruje zmysłem węchu, podczas gdy inne produkty starają się maskować źródło zapachu. Blokuje odczuwanie zapachów odstraszających, wywołujących mdłości,   ale nie blokuje zapachów niebezpiecznych lub przyjemnych.   Pozwala to zwiększyć koncentrację na wykonywanym zadaniu, ograniczyć odruchy blokady i odruchy wymiotne.

NOXO wykorzystuje naturalne składniki do sterowania receptorami węchu. Wpływając na percepcję węchową pozwala ograniczyć odczuwanie ofensywnych, nieprzyjemnych zapachów procesów gnilnych i rozkładu, zakażonych ran, wymiocin, śmieci, odchodów, chemikaliów, spalonego ciała. Źródłem tych zapachów są białka ulegające rozkładowi.   Badana dowodzą, że nieprzyjemne zapachy ograniczają zdolność koncentracji. Osoby pracujące w środowisku nieprzyjemnego zapachu funkcjonują mniej efektywnie lub mogą narazić siebie i współpracowników na zagrożenie. Ma to szczególne znaczenie dla pracowników służb ratowniczych i medycznych, strażaków, w służbach wojskowych. Długotrwałe narażenie na nieprzyjemne zapachy może prowadzić do utraty apetytu, depresji, utraty zdolności odczuwania zapachu. Zmysł węchu ma bardzo duży wpływ na funkcjonowanie organizmu człowieka, dlatego tak istotne jest aby ograniczać skutki nieprzyjemnych zapachów nie tylko dla odczuwania komfortu, ale także w celu ochrony organizmu przed trwałym szkodliwym działaniem przykrych zapachów.

Zastosowanie NOXO jest bardzo szerokie: w   służbach ratowniczych – medycznych, w straży pożarnej, w służbach militarnych i porządkowych, w strukturach pomocy społecznej,   w zakładach pogrzebowych, w strukturach gospodarki komunalnej – oczyszczalniach ścieków, wysypiskach śmieci, w przemyśle przetwórczym, spożywczym i chemicznym oraz wielu innych gdzie nieprzyjemny zapach utrudnia prawidłowe wykonywanie działań.